Chcieliśmy podzielić się z Wami radosną wiadomością, że otwarliśmy właśnie sklep internetowy, do którego odwiedzenia serdecznie zapraszamy!

W sklepie znajdują się produkty zgodne z celami naszej fundacji, którymi są ewangelizacja: głoszenie Słowa, modlitwa, formacja oraz kształtowanie serc i ducha ludzi, krzewienie kultu Maryi i świętego Józefa. Dlatego też w naszym sklepie możecie znaleźć modlitewnik oraz obraz Świętego Józefa, który ukazuje go w sposób świeży i wydobywa niejako ze skarbca Kościoła jako pomoc dla każdego. Ponadto, jest także obraz Trójcy Świętej, ręcznie robione różańce. W bliskim czasie ukaże się także Podręcznik Formacyjny, dla każdego kto chce być uczniem Jezusa i wejść do Szkoły Słowa. w kolejnych postach, będziemy szczegółowo przedstawiać Wam naszą ofertę. Zapraszamy do obserwowania nas na facebooku i zakupu.
Kupując w naszym sklepie przyczyniasz się do budowania Królestwa Bożego i wspierasz nasze działania. Z góry bardzo dziękujemy za każdą formę wsparcia i prosimy Was o modlitwę, aby nasza Fundacja, a w tym wydawnictwo oraz sklep, który są jego narzędziami mogły się rozwijać i były jak mawiał Święty Ignacy- Ad maiorem Dei Gloriam- na większą chwałę Bożą.

Dodamy tylko – wysyłka Pocztą Polską jest DARMOWA, a za dostawę do paczkomatu InPost – zapłacisz tylko 4 złote!

Link do sklepu:
https://arkaprzymierza.pl/sklep